Obec Dolní Domaslavice

Napište nám Napište nám   Mapa webu Mapa webu   RSS RSS  

Erb Dolní Domaslavice

Dolní domaslavice

 Navigace: Odrážka Úvodní stránka  Odrážka Aktuality  

Hledání a počasí

 

Úterý 21.05.

Počasí

21 °C

10 °C

Středa 22.05.

Počasí

18 °C

10 °C

Aktuality

Mapový portál - Chytrá mapa Dolní Domaslavice

8. června 2017, 08.56 - Chytrá mapa pro Dolní Domaslavice

 

Mapový informační systém Dolní Domaslavice
Potřebujete zjistit, čí je pozemek za vaším domem a jak je velký? Kde bude možné stavět dle územního plánu? Kudy vede vodovod či kanalizace? Změřit jejich vzdálenost od vaší parcely? Zajímá vás, na kterých pozemcích váznou věcná břemena? K tomu všemu stačí jedno kliknutí do mapové aplikace na internetu.
Přinášíme vám novou mapovou aplikaci od společnosti Cleerio. Tato mapová aplikace se podobá klasickým internetovým mapám, obsahuje ale mnohem více informací, které jsou přístupné pro občany. Jedná se o soubor map doplněný o data z našeho úřadu. Všechny informace se mohou prohlížet najednou, což umožňuje vidět vzájemné souvislosti bez nutnosti individuálního vyhledávání či docházení na úřad. Práce s aplikací je velmi jednoduchá, a protože je online, je přístupná odkudkoli a kdykoli, tedy i z pohodlí vašeho domova, takže Vám ušetří drahocenný čas.
Na aplikaci je umístěn odkaz přímo z webových stránek http://www.ddomaslavice.cz   nebo rovnou po zadání adresy http://gp1.cleerio.cz/dolni-domaslavice/ .
Tato mapová aplikace byla navržena tak, aby transparentně zpřístupnila důležité informace veřejnosti a pomohla při správě obce Dolní Domaslavice.
Po otevření mapového informačního systému se zobrazí ortofotomapa neboli letecký snímek se základními ovládacími prvky v menu. To obsahuje panel nástrojů jako je přihlášení pracovníků úřadu, ikonu pro měření vzdálenosti a výměr, legendu, tisk a nahlížení do KN, po jehož stisknutí a následném kliknutí myší na pozemek či dům se na samostatné stránce zobrazí informace z Katastru nemovitostí.
Pod symbolem domečku naleznete kompletní přehled  výchozích mapovým a datových vrstev. Pouhým kliknutím na název vrstvy můžete aktivovat nebo vypnout, obsah zobrazované vrstvy. Ikona oka
Vám pak přehledně zobrazí vrstvy, které jsou aktuálně zobrazované na mapě. Mapy můžete i různě prolínat, díky funkci nastavení průhlednosti mapových vrstev (rozbalíte šipkou vedle názvu vrstvy).


 
 

   

 

Vstupte:

Přílohy ke stažení:Mapový informační systém (177,00 kB)

Tématické zařazení článku:

 Odrážka Obecní úřad  Odrážka Mapový portál obce  

 Odrážka Aktuality  

Poslat článek Autor: Božena Grześová Přečteno: 1288x

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

 

© Obec Dolní Domaslavice  |  Tvorba www - Web & Media a.s.